quality-home.pl

Budownictwo, wnętrza i nieruchomości

Wanna wolnostojąca
Dom

Wanna wolnostojąca – marzenie do spełnienia!

Aranżacje łazienek z wanną wolnostojąca cieszą się popularnością wśród klientów. Oferowane modele przez markę Corsan to rozwiązanie nie tylko dla pokoju łazienkowego.

Wanna wolnostojąca 150 x 70 – model do niewielkiej łazienki

Model wanny wolnostojącej Okama w rozmiarze 150 x 73 cm, to propozycja do niedużej łazienki. Nieskazitelna biel i lustrzana powierzchnia akrylu sprawia, że jest to pożądany element wyposażenia do łazienki. Odpływ wanny, który znajduje się na środku dna, pozwoli na czerpanie radości z romantycznej kąpieli we dwoje, nie tylko w czasie święta zakochanych.

Wanna wolnostojąca – zalety wyboru

Bogata oferta marki Corsan na wanny wolnostojące ułatwią dopasowanie modelu do zaplanowanej aranżacji w łazience. Obok kształtów opływowych, łagodnych pojawiają się formy, które przyciągają uwagę i stają się elementem wyróżniającym dany projekt. Zastosowanie wyposażenia łazienki w tym przypadku wanny wolnostojącej wywołuje określone uczucia w zależności od dobranej formy. Kształty prostokątne swoim kształtem przywodzą na myśl porządek. Bardzo praktycznym i atrakcyjnym rozwiązaniem jest jednolita bryła, którą tworzy wanna z obudową.

Wanna wolnostojąca z baterią

Projektanci prześcigają się w swoich pomysłach na zaprojektowanie łazienki z wanną wolnostojącą. Jakie rozwiązanie wybrać przy wyborze armatury do wanny? Jednym z pomysłów jest tradycyjna bateria w ścianie, do której musimy przysunąć wannę wolnostojącą w taki sposób, aby woda nie wypływała poza wannę. Jednym z najpraktyczniejszych pomysłów jest bateria wannowa wolnostojąca. Aranżacja wanny wolnostojącej z taką armaturą tworzy niezwykle spójny obraz. Panujące trendy w wyposażeniu łazienki sprawiły, że do wyboru klienta marka Corsan przygotowała armaturę w wariancie chrom i w kolorze czarnym. Kształt wanny wolnostojącej można harmonijnie połączyć z armaturą, którą producent oferuje w łagodnych, opływowych kształtach, jak i w połączeniu z kwadratową słuchawką.

Wanna wolnostojąca o pielęgnacji słów kilka

Aby cieszyć się wanną wolnostojącą, należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji. Nieskazitelna biel i blask powierzchni akrylu nie zaprzyjaźni się z preparatami zawierającymi alkohol i aceton. Nie wskazane są szorstkie gąbki czy stosowanie środków ściernych.

Wanna wolnostojąca jest jednym z ciekawszych elementów do zastosowania w aranżacji łazienki. Wpisuje się w styl nowoczesny, minimalistyczny. Sprawdzi się również w połączeniu ze stylem glamour. Wanna wolnostojąca jest marzeniem do zrealizowania, które dodatkowo przyniesie relaks i odprężenie.