facebook

O firmie

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w wykańczaniu i remontach wnętrz w domach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach. Przeprowadzamy zarówno drobne, jak i kapitalne remonty - zmienimy Twoje mieszkanie nie do poznania!

 

"Gdy chcesz budować lub dom odnowić. Quality Home wie jak to zrobić"

 

Wykonujemy zarówno standardowe, jak i nietypowe prace. Malowanie, tynki dekoracyjne, sufity podwieszane, ściany gipsowo-kartonowe, montaż stolarki budowlanej - te i wiele innych usług są realizowane przez naszą firmę. Na wszystkie usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Pracujemy na materiale własnym jak i powierzonym. Zapewniamy doradztwo w wyborze materiału oraz transport. Nasze usługi budowlane świadczymy na terenie Poznania i okolic takich jak Swarzędz, Września, Śrem, Oborniki itd.

W naszej firmie pracują wyłącznie wysokiej klasy fachowcy, doskonale znający się na wybranych zagadnieniach branży budowlanej. Solidność i rzetelność naszej pracy, potwierdzają liczne referencje, wystawione przez zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Jeżeli poszukują Państwo firmy, z którą budowa lub remont domu przebiegnie po Państwa myśli, jesteśmy najlepszym wyborem! Firma budowlana z Wielkopolski to my!